UA-119246896-1

„Не бацај смеће, већ засади дрво и сади цвијеће“

У склопу мјесечне акције чишћења и уређења јавних и других површина на подручју општине Соколац данас су планинари уредили простор око планинарског дома.

Покупљена је отпад коју су несавјесни посјетиоци оставили иза себе у природи, поред пута ка планинарском дому и на стази која води ка излетишту и видиковцу "Црвене Стијене".