„Не бацај смеће, већ засади дрво и сади цвијеће“
У склопу мјесечне акције чишћења и уређења јавних и других површина на подручју општине Соколац данас су планинари уредили простор око планинарског дома.
Покупљена је отпад коју су несавјесни посјетиоци оставили иза себе у природи, поред пута ка планинарском дому и на стази која води ка излетишту и видиковцу "Црвене Стијене".
